Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #548225

na ebből elegem lett...ebben a nagy emelkedésben short lezárva most, longot indítottam.....ha mindenképpen emelkedni akarnak ezek a marhák akkor legyen. :-)