Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

Bakunak nem kell a magyar államkötvény

Egyre inkább a magyar kormányzat blöffjének tűnik a magyar államadósság egy részének azeri kibocsátása. Mivel a helyi pénz - a manat - csak formálisan konvertibilis, a Magyar Nemzeti Bank sem jegyzi, így csak akkor lehetett volna esetleg életet lehelni az ötletbe, ha a helyi befektetők lejegyezték volna a magyar állampapírt. Erre azonban semmi esély nincs.

http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=582019