Re: nincs cím
Borska Előzmény: #547854nincs mese,meg kell reformálni a tőkepiaci szabályozást :) igazad van,ahhoz hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon azonos feltételek és infók kellenek....
Bud!!! ééééébreeeesztőőőőőő :D :D
na de normál keridőben azért csak összejött az átölelő 4ó piroska,ez azért ad némi reményt a shortpozinak holnapra nézve