Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #547854

nincs mese,meg kell reformálni a tőkepiaci szabályozást :) igazad van,ahhoz hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon azonos feltételek és infók kellenek....

Bud!!! ééééébreeeesztőőőőőő :D :D

na de normál keridőben azért csak összejött az átölelő 4ó piroska,ez azért ad némi reményt a shortpozinak holnapra nézve