Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #546527a lenyúlást, vagyonkimentést, vagy nevezzük bárminek, azt elvégezte TP és csapta, ők idén tavasszal hivatalosan kukázva lettek, a céget ehhez illően papíron is rendbe tették. Ahhoz képest, hogy 220 millió körüli árbevétel volt, megy 90 millió egyéb bevétel, a 19 milliós nyereség szép eredmény.
Ha ők rögtön nem lopják szét látványosan a céget, hanem sikerül minimális nyereséget kimutatni rendszeresen, és közben még bejönne az n-gene is 2-3 éven belül, remény lenne egy fokkal jobb kiszállási árfolyamra, ha nem is a régi 200, ahol a többségünk nullán lenne, de talán 100 elérhetővé válna. sok idő még, és megint nem tőlünk függ....