Re: nincs cím 2012. szeptember 1. 7:47 OdyMa Előzmény: #546526 19.9 milla nyereség. A bázishoz képest semmiképp nem rossz. Mondjuk az is igaz, hogy azt azért nehéz lett volna alulmúlni.