Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

ang3lt Előzmény: #543777

Én személy szerint elliott waves elmélet alapján kereskedem 3 éve. Kizárolag az. Semmi indikátor, semmi hír. Szerintem azt hogy baromság csak az mondja aki nem olvasta végig a könyvet. Vagy talán nem értette. Aki leragad ott hogy 5 hullám trendirányban 3 korrektív az persze soha nem fogja megérteni a lényeget. A könyv nem errol szól. Én végig olvastam a könyvet kb 20szor és kivettem magamnak a lényeget amit saját szájízemre alakítottam a saját szabályaimmal. Az elso szabályom az volt hogy nem az dönti el hogy egy adott szakaszban hány hullám van hogy a charton mennyit látunk szemmel. Ez szerintem hülyeség. Aztán kitaláltam magamnak hogy a különbözo hullámok hol érnek véget és miért. Errol a könyvben nincs szó és e nélkül gyakorlatilag lehetetlen alkalmazni. Ráadásul az okos könyvelo bácsi aki "kitalálta" tudtommal nem is kereskedett vele. Ez egy kutatás volt a kollektív befektetoi pszichológiáról.Aztán jött Prechter bácsi aki ügyesen sok sok pénzt csinált belole. =)

Nem vagyok milliárdos de állítom hogy sikeresen lehet alkalmazni. A könyvben leírtak önmagukban nem adnak vételi és eladási jelet és nem 5-3ról szól a történet. Akik ezt állítják azok se tudnak róla sokat.

Ez az én véleményem =)