Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #542947

Ha harc, akkor legyen harc...Azt hiszem holnap veszek egy nagyobb mennyiségű államkötvényt, meglátjuk ki bírja jobban, matgab, vagy az 1100 éves Magyarország...