Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #537979

Kezdem azt hinni, hogy nem kicsit élünk diktatúrában... No nem politikaiban, hanem gazdaságiban, ahol a nemzetközi pénzintézetek a semmiből előteremtett pénzeik kamatait és annak visszafizetését az állam erőszakszervezetein keresztül hajtják be mindenáron.

Kint van az egyik cégnél, ahol dolgozom az APEH átfogó vizsgálaton, ma a másikra kijött a VPOP környezetvédelmi termékdíj ellenőrzésre, én lent nyaralok a Balcsin, ma reggel kopogtattak az idegenforgalmi adó miatti ellenőrök, anyámat meg most csütörtökre idézte be a NAV nyomozóhatósága egy kis meghallgatásra...

Pedig nem vagyok vállalkozó, de ez egy kicsit kezdem soknak érezni erre a csonka hétre...