Re: nincs cím 2012. augusztus 21. 18:34 Dmode Előzmény: #542637 55 k még van nekem is,de ha visszagondolok,2-3 évvel ezelött mekkora mennyiség volt csak a fórumosok kezében. a mai csak a töredéke,és ezek a pakkok,landoltak valahol az biztos.