Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #542637

55 k még van nekem is,de ha visszagondolok,2-3 évvel ezelött mekkora mennyiség volt csak a fórumosok kezében.

a mai csak a töredéke,és ezek a pakkok,landoltak valahol az biztos.