Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #542635nekem még van, újra core-pakk.... re: 40k.
de ezt nem adom el, már tényleg nem izgat mennyi az árfolyam, csak esztétikailag sajnálom, hogy 30 ft és nem 60 vagy 80....
a januárt várom, a friss pénzt... persze előtte a koalákkal történő találkozást még jobban... :)))