Re: nincs cím 2012. augusztus 21. 18:24 Dmode Előzmény: #542621 egyre nagyobb az esélye,hogy a mi kezunkből,mármint csak kisbefektetők kezéből csavarták ki a részvényeket. akkor viszont a hati is long lesz...........