Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #542621

egyre nagyobb az esélye,hogy a mi kezunkből,mármint csak kisbefektetők kezéből csavarták ki a részvényeket.

akkor viszont a hati is long lesz...........