Re: nincs cím 2009. május 27. 16:24 OTP-S Előzmény: #54123 Mióta én nézem soha nem volt még ilyen össze-vissza rángatózás. Láttam nagy leöntéseket és az ellenkezőjét is, de ilyen rángásokat...