Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

OTP-S Előzmény: #54123

Mióta én nézem soha nem volt még ilyen össze-vissza rángatózás. Láttam nagy leöntéseket és az ellenkezőjét is, de ilyen rángásokat...