Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Novák a Facebookon: "Csanád végighazudta az elmúlt másfél-két évet"

Netmaster Előzmény: #539101

Matgab hisztizett a túltengő jobbikos hírek miatt, vele beszéld meg a dolgot, amúgy meg nem kívánságműsor.

Nos, te bizonyára jobban tudod, miért vagy homofób rasszista, aggatni itt nem kell semmit, elég két mondatodat elolvasni egymás után. De azért vicces, hogy ezen mindig képes vagy felháborodni, bizonyára fáj az igazság. :)

Ki is kelti a feszültséget, csókolom?