Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

OTP-S Előzmény: #52443

Ezzel nem azt akartam mondani, hogy most kell venni! Csak azt, hogy nem kell olyan mélyre várni...

Kivételesen én sem vagyok longban.

Prompt adatok : 12:54:57

Kötés: 3 294 (500 db)

Napi változás: -96 (-2.83 %)

Devizanem: HUF

Nyitó árfolyam: 3 369

Napi minimum: 3 291

Napi maximum: 3 390

Éves minimum: 1 232

Éves maximum: 7 480

Összforgalom: 6 256 998 000