Re: nincs cím 2009. május 25. 21:32 OTP-S Előzmény: #51619 Megnéztem a lottót. Csak a 13 talált... Mindenesetre 100%-os a hatékonyság, hiszen csak ezt a számot beszéltük meg! :o)