Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #516892

Nincs még gyerekem.. ez is tudatos döntés, először egzisztenciát építek. Most már lehetne, partner kérdése.