Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Netmaster Előzmény: #516664

Orvosi, tanári pályát javaslom neked, de ha tetszik, elmehetsz bármilyen közalkalmazottnak, aztán küzdjél csak.