Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #511853

Nem kérdés, hogy tolvaj-e. 52 lett a zárás, nem valami kecsegtető, holnap is megnézzük mennyire ütik. De tényleg ideje lenne legalább kis időre találnia valami aljat.