Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

OTP-S Előzmény: #51043

Én nem szoktam. Viszont egyszer ültem egy rulettező mellett. Szinte minden számra rakott, keresztbe-kosba, csak egy pár szám maradt üresen. Köztük a 13. Kérdeztem tőle pont arra miért nem tett? Erre Ő már fogta a fejét, hogy minek szólaltam meg... Természetesen azt húzták! Ezek után holnap lehúzom a 13-ast is.