Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Gémover Előzmény: #507086

Hű! nem mondom te aztán komolyan osztod itt az észt! El kell, hogy mondjam, sikeres vagyok! De nem azáltal, hogy átbaszom a barátaimat ismerőseimet és azok ismerőseit! Látom Te is Quantumos vagy! Remélem egyszer téged is szájba-ver valaki, akit át basztál. Természetesen nagyon spirituális volt a gondolatod csak az a baj, hogy ugyan olyan maszlag mint amilyen a hazai "brókerek" tudása. Kamu mosópor és porszívó ügynök a 90%-a. Az, hogy Te mit tanultál a tőzsdén az a kutyát sem érdekli! Szerintem semmit! talán egy dolgot még is! A kis emberek átkúrását az utolsó megtakarításaik elvételét, hogy aztán a kenyér adó,vagy inkább csak morzsákat adó gazdádnak a szemében jópofa lehess. Egyébként a felelőssége kapcsolatban csak annyit, hogy a kamu brókerek felelőssége az hol van? Remélem, a hatóságok tudják a dolgukat! Természetesen Én is azon leszek, hogy megszívják és ne kerülhessék el a büntetőjogi felelősségre vonást. Azt egyébként nem igen értem, hogy milyen tetteidért vállalsz felelősséget? Talán az ügyfeleid félrevezetéséért is? Most meg persze megy a bujkálás, lapítás! Tudok olyan kamu bróker Quantumosról, aki éppen külföldre akar tiplizni a felelősségre vonás elől! Bezzeg a jutalék jól jött,ügye? Lehet, hogy épp Te vagy az!