Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #507105

Jó, hogy már nem Cozma hozzátartozóinak kell bocsánatot kérnie Sztojkától...

Szégyen ez az ítélet, Nagy Zoltán bíró nevét sokan meg fogják jegyezni.