Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #505552

ma 71, holnap 61, csütörtök 52, péntek 45 és jövő héten már 20%-ot eshet, és ha most jól számoltam, akkor az anyák napi vasárnapot, a phylaxiával együtt, már 24 ft-on ünneplik????

ui.: most már 26k-val lehet leönteni, holnap elég lesz 20k, pénteken meg 15k, nem fog menni az eladása a 12 millió darabnak.... ha mázlijuk lesz, akkor találnak rá vevőt vhol 20-30 ft körül... ha....

és május 11-re meg is lehet az 1 számjegyű árfolyam a 9 ft