Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #503534

Idióta állam se szállt ki belőle magasabb áron, amíg lehetett. Komolyan mondom, ezek akkora töketlen barmok, hogy ilyet még a Föld se hordott a hátán soha...

Meglepő, hogy a Héjja még benne van.

Utólag nekem úgy tűnik, hogy Nobilis palimadár volt ebben a történetben anno, mint a kisbüfik túlnyomó többsége, akiket sikeresen megkopasztott az a kopasz szemétláda.