Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #503534Idióta állam se szállt ki belőle magasabb áron, amíg lehetett. Komolyan mondom, ezek akkora töketlen barmok, hogy ilyet még a Föld se hordott a hátán soha...
Meglepő, hogy a Héjja még benne van.
Utólag nekem úgy tűnik, hogy Nobilis palimadár volt ebben a történetben anno, mint a kisbüfik túlnyomó többsége, akiket sikeresen megkopasztott az a kopasz szemétláda.