Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: csillagok hullnak,születnek újak............

banyaiz Előzmény: #502181

a tuc tuc zenét nem szeretem, jó biztos annak idején ausztralopitecusok is kövekkel botokkal hasonlót produkáltak szóval ősi zene, de józanon nem lehet bírni , meg egyébként sem sokáig. :) Persze ez egyéni.