Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #501812láttunk már ilyet a phylaxiánál is... úgy tűnik minden ilyen cégvásárlás idővel ugyanúgy végzi... visszakerül az eredeti tulajhoz... re: palota gumi (ami azóta felszámolás alatt van, és más néven folytatja a tevékenységet)