Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #501812

láttunk már ilyet a phylaxiánál is... úgy tűnik minden ilyen cégvásárlás idővel ugyanúgy végzi... visszakerül az eredeti tulajhoz... re: palota gumi (ami azóta felszámolás alatt van, és más néven folytatja a tevékenységet)