Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #501809büfik nyissátok a pénztárcát, ha szigetet akartok:
"a jegyzés során az intézményeken túl az ügylet megvalósulásában érdekelt többezres részvényesi bázisunkra, valamint az ismert termékeink által nyújtott médiaerőre is támaszkodhatunk. "