Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #501804"Ennek megfelelően a II. pontban jelzett kötvénykibocsátás mellett, arra és
csak arra az esetre, ha az sikertelenül zárulna, 2012. június közepétől nyilvános pályázatot írunk ki a Sziget Kft-beli részesedésünk értékesítésére. A Sziget Kft. kisebbségi tulajdonosai ebben a körben elkötelezték magukat amellett, hogy a pályázati eljárás esetleges sikertelensége esetén legalább olyan áron megvásárolják a Sziget Kft-beli részesedésünket, hogy az I. pontban meghatározott kötelezettségeinket abból 2012. július 16-ával visszafizethessük, illetve lezárhassuk és a kölcsönök mögé nyújtott egyéb – például a program kalauz üzletágunkat terhelő - fedezetek felszabadulhassanak. "
Így kerek a történet... horribilis pénzért Balázsék megvették Károlytól, aki bagóért visszavásárolhatja... ez mekkora biznisz volt.. így megérte a folyamatos veszteséget kimutatni... ejj, ha az tényleg így lesz az a pofátlanság csúcsa...