Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #501709

Az egész fejlett világbeli solar szektort hanyagolnám, ha csak eszemre hallgatnék. Ugyanis jelenleg nem eldönthető, h. Kína és India cégei jövőben is lenyomják-e a nyugati cégeket. Ez egy nem beárazható kockázat, a jelenlegi helyzet pedig még rosszabb, mert ha minden így maradna, akkor szinte egyértelmű, hogy a szektor minden nyugati képviselője rövid időn belül csődbe megy.

Ha a szívemre hallgatok, teljesen más a helyzet, különösen FSLR esetén. Ezzel a részvénnyel múltam van, számtalanszor kereskedtem vele, számtalanszor vettem belőle 100 usd körül és számtalanszor hozott profitot.

Én úgy GONDOLOM (de pont az a gond, h. ez csak hit!), hogy az egyetlen még jelentős amcsi cég talpon, ezért meg fogják menteni. A kormányzat nem hagyhatja, h. végleg lemondjon a szektorról és épp mostanában gesztus szintjén intézkedéseket is tettek a kínai dömping ellen.

Én hiszem, hogy FSLR megmenekül és ha így lesz, mivel a nyugati riválisok kidőltek, hatalmas árnövekedés jöhet.

Az is csak plussz pont a növekedés mellett, hogy ez az amerikai a piacon az egyik legagyonshortoltabb részvény, benne van a top5-ben.