Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #500736

mák..van 120ról is.. a 87es pakkom felét úgy látom elvitték záróban

azért látszott beraktak 300kt eladásra egyszer csak kikapták.. nem véletlen..

a gond az lejátszott meccset nézünk..