Re: nincs cím 2012. április 12. 23:43 Ibiza Előzmény: #500736 mák..van 120ról is.. a 87es pakkom felét úgy látom elvitték záróban azért látszott beraktak 300kt eladásra egyszer csak kikapták.. nem véletlen.. a gond az lejátszott meccset nézünk..