Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #500012http://www.mediapiac.com/marketing/piac/Svajci-befekteto-az-Est-Medianal/7491/
ki tudja mi van a tarsolyban.. indul az új mobilos cég.. mondjuk nem tudjuk ki a svájci cég.. gyalog a sakktáblán a kisbefi..
120on vettem 80on akartam még és 40en..de lehet belendülnek kicsit..