Hozzászólás
Ibizaleviszik tán 20ig és kivezetik a tőzsdéről sztem..de lesz benne egy felpattanás ott eladják annyiért a felét amennyiért veszik az egészet....limittel esik naponta.. nem hiszem aggódnak..lejátszott meccset nézünk..
leviszik tán 20ig és kivezetik a tőzsdéről sztem..de lesz benne egy felpattanás ott eladják annyiért a felét amennyiért veszik az egészet....limittel esik naponta.. nem hiszem aggódnak..lejátszott meccset nézünk..