Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #499647itt ma sávszélesítés lesz 25%-ra.... 88 lehet az alja....
netán az apportosok pakolják be szépen, aztán majd vki megvesz tőlük egyben 300k-t 100 ft-on??
mindenesetre gyanúsan telik az eladói oldal, és ezt nem tudom elképzelni, hogy mind kisbüfikre kívánják szórni... ezzel a majdnem 200k-val 0 ft-ig esne, és maradna legalább 120k eladatlan papír....