Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #499625

mondjuk ha minden így marad akkor péntekre 63 ft-ra esik a papír... szerintem még ma csinálnak benne pár ft-os korrekciót...

bár a humetben most jobban bízom, meg a book-ban...