Re: nincs cím 2012. április 10. 9:08 Zotya32 Előzmény: #499625 mondjuk ha minden így marad akkor péntekre 63 ft-ra esik a papír... szerintem még ma csinálnak benne pár ft-os korrekciót... bár a humetben most jobban bízom, meg a book-ban...