Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

zeeh_

http://bet.hu/newkibdata/110339366/2012.04.06.El_terjeszt_s.pdf

Megint tőkét akarnak emelni?

"8. A Társaság 2011. augusztus 31-i Közgyűlése 7/2011. (08. 31.)

számú határozatában foglalt felhatalmazás helyett új

felhatalmazás megadása az Igazgatóság részére alaptőke-emelés

elhatározására és végrehajtására. "