Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #498413Aki időben kilépett nem szabálytalanul tette. Az volt ugyanis a Quantum részéről közölve, hogy bármikor kiveheted alfáról a pénzed.
Bétáról büntivel ami ugye megint nem igaz mert aki kivette nem vontak le semmit tőle ergó senki sem ellenőrizte a dolgot.
A baj csak ott van, hogy szerintem azzal számoltak, hogy az emberek mohók, nem veszik ki a pénzt sőt inkább beletolnak még és sokkal több belépés lesz mint kilépés. Így finanszírozni tudják a hatalmas görgetett mínuszokat. De ha úgy vesszük ez azt jelenti, hogy az új belépők fizették ki a régieket, persze áttétesen, de így van, akkor viszont ez piramis játék. Persze azt is lehet mondani, hogy nem így van, de akkor is az új belépők fedezetet nyújtottak a régi bukókra.
Legalábbis Nekem most ez jutott eszembe, mert még mindig próbálom kitalálni mi lehetett a háttérben.