Re: nincs cím 2012. március 21. 19:54 pepe01 Előzmény: #492651 Szerintem pedig 1 k. jó stratégia. sokkal jobban eladható befektetőknek, mint ha az illikvid piacról kellene összecsipegetni. Itt a Pannergyre gondoltam főképp, ANY-ről nem tudok egyebet elmondani :D