Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #492651

Szerintem pedig 1 k. jó stratégia. sokkal jobban eladható befektetőknek, mint ha az illikvid piacról kellene összecsipegetni.

Itt a Pannergyre gondoltam főképp, ANY-ről nem tudok egyebet elmondani :D