Re: nincs cím 2012. március 21. 19:30 pepe01 Előzmény: #492567 A cég úgy gondolja ez jobb befektetés, mint fejlesztésekbe invesztálni:D Illetve vegyék csak nagyobb tételekbe, legalább több lesz az oszti:D