Re: nincs cím
Formerplayer Előzmény: #491691Így van...Csakhogy úgy 5000-től eltűntek az optimisták, az eladónk felbátorodott,jöttek a hiénák és a "sokatlátott", alapból is shortosok, a longosoknak pedig 8 hónapja szinte semmi sikerélményük nem volt, el is ment az önbizalmuk rendesen.
Most a funda hátán fordulni látszik a kecske segge, s jöhetnek a meglepő, pozitív hírek is a következő 1-1,5 hónapban....