Re: nincs cím
Előzmény: #491665Bocs , hogy bele, nem is ehhez, mert nem értek hozzá, csak annyit, hogy a mostani napok nagyon fontosak, és közük nincs a cég értékéhez, szvsz. Mert még mindig van egy eladónk, ugye, aztán vannak versenyzők, akik szépen realizálják a könnyen jött 10%-ot. Na már most, ha túlsúlyba kerülnek, akkor részvény le, szakértők elő, garbó, csőd, hullámok, cunami, miegymás, részvény tovább le. Na de, ha a a véletlenek játéka folytán kevesebb realizáló, és több bizakodó lenne, akkor ellen szakértök minden kétséget kizárva állítanák, hogy ez egy aranybánya, a múlt egy rossz álom, nyáron senki nem jár garbóban, és a 27 hullám önmagáért beszél. Részvény zutty fel. És a cég mindkét esetben hajszálra ugyanannyira jó vagy rossz.