Re: nincs cím
Formerplayer Előzmény: #491642Mi vagy te, ballib újságíró? Ne hagyd már le a mondat felét: "Jól behúzták Soós-t a csőbe--ezt bizonyítja a nyári 10.000-es kibocsájtás".....Ha a szarkasztikus mondat egésze nem jött át, csak a neked tetsző fele, arról talán én kevésbé tehetek....
Úgy látom a főorvos úrhoz való hozzáállásodból, hogy mégiscsak te k..gattad Gizikét...S a románc még mindig tart és megy a szmájli az arckönyvben, hogy milyen kicsi a farka doktorunknak....
Közben pedig a főorvos úr rendre újra sikeresen műt, s röhög Gizikén, meg a púpos "edzőjén" ..