Re: nincs cím
Arsene Lupin Előzmény: #491633"Töröcskei-t nem értem. Az Equilor-ból kiszállt, "
De a múltbeli kapcsolat is kapcsolat.
"A tőzsdén tényleg jó behúzták Soóst a csőbe.."
Szóval egy lúzerben bízik továbbra is.
"Meg is lett az eredménye, de a főorvos úr idejében kapcsolt,"
Persze, mint a viccben:
Mondom bal! Mondom láb!!!