Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Formerplayer Előzmény: #491611

Na végre, így már valóban tényekről vitatkozhatunk:

"Lantos és Töröcskei is a bizottság tagja volt. Gondolom, nem kell felsorolnom a céggel való kapcsolatukat. Egy ilyen bizottság nem független."

Hallgatom a felsorolást......A bizottság 1 tagja Lantos, tételezzük fel, hogy nem függgetlen. Töröcskei-t nem értem. Az Equilor-ból kiszállt, az egyik új tulaj, Gereben (vagy Illúzió:-)) pedig Kassai országos spanja, akinek ekkor már kifelé állt a szekere rúdja a cégből. Várom a további személyi összefonódásokat...

"A „napokon belül” duma pedig finoman szólva is füllentés kategória." Illenék ezt az OTP illetékeseinek címezni. Tekintsük Soós-t ebben az esetben egy információ átvivőnek....

"Arról volt szó, hogy az OTP kötelező erejű ajánlatot tett" Igen...Igérte, hogy adni fog pénzt. Aztán 2 hónap múlva tartotta is a szavát, csak a term sheet egy kicsit átíródott..De valóban adnának pénzt....nem ócsóért, de adnának. Arról elfelejtkeztél, hogy ha tényleg a csőd felé rohannának, két kézzel kapkodnának minden forrás után. De valahogy minden áron nem kell...Ezt a tényt valahogy sohasem hangsúlyoztad ki a kifacsarásos elméletnél.....

A tőzsdén tényleg jó behúzták Soóst a csőbe..Pont ezt mutatja a 10.000-es nyári kibocsájtás...

valóban optimistán állok a sztorihoz, mert láttam és látom a cégben az értéket. Tök Jenő azért optimista, mert a főorvos úr már bizonyította a rátermettségét, amikor asszisztencia nélkül, az utcáról beesve sorra hajtotta végre a bonyolult műtéteket. Amikor pedig felvette azt a kis bögyöst, már csak a mellekre koncentrált...Meg is lett az eredménye, de a főorvos úr idejében kapcsolt, Gizike azóta a Munkaüügyi Központba jár, a doktor úr meg újra felhúzta a műtősköpenyt....

A 7000-es megjelenés egy állapot. A múlt. Akárcsak az én 2500-as performanszom. Aki nem veszi észre, hogy fordult a világ(ahogy 1 éve én sem), annak keserves napjai lesznek. Én túl vagyok rajta, most te jössz....