Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #487343

Nem megy ki a fejemből, amit tavaly kommentált a cég az állami pakkal kapcsolatban.

Tavaly Osztalék előtt azt mondták, hogy azért is csökkent a mértéke, mert meg szeretnék venni a MNYP pakkot és arra tartalékolnak.

Ebből lett valami? nem hiszem hogy ez a cirka 6351 db annak a része lenne, vagy igen?

Ui: erdei lakók ne válaszoljanak! :D