Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #489693

280-300-ig szerintem. én kimaradok belőle, pedig pár napja 160-nál már venni akartam, Herceg mondta korai, mondjuk esett is még 150-ig, de ott sem vettem, pedig itt ez a kulcsszint.... simán meghúzzák 300 fölé, ott jön 1-2 hír, netán GEM-es tőkeemeléses, és akkor agyontömnek mindenkit 200-ig, max picit alá. 150-re nem várom vissza, szerintem idővel beáll a névérték köré, aztán ha semmi nem lesz GEM-ből, akkor le 50-ig, mint a genya.

indi ár: 211 már nyitóban kiakad...