Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #489682

bazz, megtaláltam, tényleg...elképesztő... ez azért nem vet jó fényt a hírre.... mármint, hogy a GEM a genesis-nél is felbukkant 5 éve.

http://bet.hu/newkibdata/125737/25737_1_Bejelentes20071219_magy.pdf

és ugyanaz az elv, hogy a hazai cég irányítja, hogy mikor legyen tőkeemelés...

"A Genesis Energy-nek lehetősége van arra, hogy bizonyos korlátozások mellett irányítsa a befektetés nagyságrendjét és időpontját. Tekintettel arra, hogy a lehívások időzítése a Genesis Energy kizárólagos hatáskörébe tartozik, a tulajdonosnak lehetősége nyílik arra, hogy az esetleges jövőbeni áremelkedésből előnyt élvezzenek és a társaság minél kevesebb új részvényt bocsásson ki. A minimális átváltási ár 11,43 euro. "

b+, ez komolyan gázos így....