Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Selmeczinek csak a francia import fáj

Netmaster Előzmény: #489559

"Ő nem vállalta", látom szokás szerint nagyon képben vagy. Hagyjuk. :)