Re: nincs cím 2012. március 6. 12:04 rbbj11 Előzmény: #486552 vagy igy, vagy ugy cseszik rá. Ha uj kibocsátással hígít, akkor is esik a részesedése, ráadásul egy még nagyobbat zuhanó rv-ár mellett. Pénz lesz, ha kell, sok mindent lehet csinálni, korai még temetni a céget.