Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #486095

Szerintem innen 1k onnan meg 10k és kivezetik. Uff, beszéltem. Azt nem mondta miért pont ennyi és miért pont így? Jöhet priviben is.