Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Fekete péntek :(

Bendeguz Előzmény: #485665

Hogy lehet értékelni a mai napot? Nagy volt a forgalom, hati átkötések, stb.