Re: nincs cím
majek Előzmény: #476589zeeh: a pf-en is és itt is többször egyet értettem a céggel kapcsolatban alkotott véleményeddel, végre itt a lehetőség, hogy kötözködjek egy kicsit (juhéj). :) Mint írtad a gyj egy vicc a maga csicsásságával. Lehet kicsit tényleg túlzásba vitték. Viszont hasonlítsd össze a Mol vagy OTP jelentésével. A legmenőbb hazai cégeknek még nem esett le, hogy a közzétételek valójában marketing anyagok? Csak a kis estmédia próbálkozik helyén kezelni az ilyen lehetőségeket? én amondó vagyok, hogy go!, hajrá, csinálják csak, finomítsák! Már rossz ránézni a jegyzettömbben összerakott vagy scannelt-minden-oldal-más-szögben áll jelentésekre!